Titles you rated
SilencedRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0