Titles you rated
Wood Job!Rated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0