Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5