Titles you rated
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 4.0
The iDOLM@STER Million Live!Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 2.5
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 2.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5