Series
Ratings
97
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Blood & Water Season 1Rated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5