Movies
Ratings
229
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0