Movies
Ratings
702
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 2.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Man UpRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0