Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Land of Broken HeartsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5