Titles you rated
V for VendettaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
PushRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0