Series
Ratings
32- Sharp3Rated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5- The Picnic DayRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 5.0