Movies
Ratings
20
Life of PiRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0