Movies
Ratings
1632
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Piece by PieceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5