Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0