Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.0
LoganRated ★ 5.0