Titles you rated
ColorfulRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0