Titles you rated
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
SearchRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0