Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0