Movies
Ratings
298
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0