Titles you rated
- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
CarriersRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0