Series
Ratings
182
Teenage ParentsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0