Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5