Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0