Movies
Ratings
1595
Gunpowder MilkshakeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Farewell, My LovelyRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The HungerRated ★ 3.0
Black SundayRated ★ 3.0
What Ever Happened to Baby Jane?Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Picnic at Hanging RockRated ★ 3.0
Elevator to the GallowsRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.0
The CountessRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
And Now... Ladies and Gentlemen...Rated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5