Movies
Ratings
2526
The Good BossRated ★ 3.5- Love BaristaRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.5
MaXXXineRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Knock KnockRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.5
Death at a FuneralRated ★ 2.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
The UnrighteousRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0