Series
Ratings
88
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
AemaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 2.0
Remarriage & DesiresRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Allen v. FarrowRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 2.0