Movies
Ratings
33
Sing StreetRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Planet HulkRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0