Movies
Ratings
253
The King of JokguRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5- Turn It Up To 11Rated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 3.5