Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
The IdolRated ★ 1.5