Movies
Ratings
83
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0