Series
Ratings
22
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0