Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.0- Coming to youRated ★ 5.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.0