Series
Ratings
90
The ProducersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5