Movies
Ratings
82
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0