Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
CartRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0