Movies
Ratings
185
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0