Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5