Movies
Ratings
208
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
GrindhouseRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5