Titles you rated
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Somebody 2Rated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5