Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0