Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5