Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0