Movies
Ratings
73
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
First BloodRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5