Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
No, Thank YouRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0