Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5