Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5