Series
Ratings
482
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- 더 프롬프트: 넥스트 드라마Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
The Best Day of My LifeRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The First FrostRated ★ 2.0
Dear HongrangRated ★ 2.0