Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 2.0