Series
Ratings
89
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 1.0
Pop Team EpicRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Phantom SingerRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 1.5