Movies
Ratings
412 HuskRated ★ 2.5 HuskRated ★ 2.5
 A Quiet PlaceRated ★ 3.0 A Quiet PlaceRated ★ 3.0
 CoralineRated ★ 3.5 CoralineRated ★ 3.5
 Rise of the GuardiansRated ★ 2.0 Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
 A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0 A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
 Piranha 3DDRated ★ 1.0 Piranha 3DDRated ★ 1.0
 ItRated ★ 3.5 ItRated ★ 3.5
 Horror StoriesRated ★ 1.5 Horror StoriesRated ★ 1.5
 Whispering CorridorsRated ★ 0.5 Whispering CorridorsRated ★ 0.5
 Killer ToonRated ★ 1.5 Killer ToonRated ★ 1.5
 Train to BusanRated ★ 3.0 Train to BusanRated ★ 3.0
 MiseryRated ★ 3.5 MiseryRated ★ 3.5
 Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5 Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
 Final Destination 3Rated ★ 3.0 Final Destination 3Rated ★ 3.0
 Final Destination 2Rated ★ 2.5 Final Destination 2Rated ★ 2.5
 Final DestinationRated ★ 2.0 Final DestinationRated ★ 2.0
 One Missed CallRated ★ 2.5 One Missed CallRated ★ 2.5
 ScreamRated ★ 2.5 ScreamRated ★ 2.5
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.5 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.5
 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0