Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0